Hakkımızda

Hakkımızda

1995'ten beri tecrübesi kanıtlanmış

PROFESYONEL EV TEMİZLİK UZMANLARI Tamamı özel eğitim ve sertifikalı olan ev temizliği uzman ekibimiz, gerek mesleki bilgi ve donanımlarla beslenip ve gerekse iş güvenliği ve bilinçli çalışma ortamlarında uyum sağlayabilen ve mahremimiz olan evlerimizde sadece işine ve sonuç odaklı hizmet anlayışına kavuşturulmuş seçkin birer profesyonel ev temizliği uzmanlarıdır. Her ince ayrıntıya girebilen ve hijyeni evin tamamına sunabilen anlayış ile hizmetlerimize devam edeceğiz.

  • Uzman Ekip
  • 1. Sınıf Kaliteli Malzeme Kullanımı.
  • Profesyonel Hizmet

Daire Temizlik konusunda hizmet veren firmamız profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedef belirlemiştir.

- Daire Temizlik Ekibi,

Uzman Ekip

Profesyonel ekibimiz tamamı özel eğitim ve sertifikalıdır, Daire, ev, villa ve ofis temizliğinde uzman ekibimiz, alanda sadece işine ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile profesyonel hizmet vermektedir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Daireniz, villalarınız, ofisleriniz'de paket standartlarımız dışında siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi şekillendirebiliyoruz.

Çevre Dostu

Dairenizde kullandığımız tüm temizlik malzemeleri 1. Kalite olup çevre dostu ürünlerdir.

Uygun Fiyatlar

Kalitemizden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle fiyatlarımız her bütçeye uygundur.

Biz Nasıl Çalışırız?

Daire Temizlik

1

Kolay Rezervasyon

Bize 0232 486 8060 nolu telefon numaralarından bize ulaşıp yapılacak temizlik işlemleri konusunda bilgilendirten sonra sizinle birlikte rezervasyon oluştururuz.

2

Temizlik Ekibi

Sizin seçiminiz ve istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz hazırlanır ve uygun olduğunuz saat içersinde sizi ziyaret eder.

3

%100 Memnuniyet

Siz kahvenizi yudumlarken, profesyonel ekibimiz işlemlerini tamamlar.